projekty

S výsledky naší práce se máte možnost setkat jak ve vaši domácnosti tak ve veřejných prostorách. Považujeme za samozřejmé zveřejnění výsledků naší práce tak, abyste měli možnost ověřit si kvalitu námi realizovaných instalací.


Ostrava (CZ)

Provozní středisko a řídicí věž na Letišti Leoše Janáčka

(vodoinstalace, rekonstrukce)

Objekt pavilonu C

Opava (CZ)

Rekonstrukce pavilonu C Slezské nemocnice v Opavě. Součástí zadání projektu je úplná rekonstrukce zdravotechniky, ústředního vytápění a rozvodu plynu v objektu transfůzní stanice.

(vodoinstalace, topení, plynoinstalace, rekonstrukce)

Ostrava - Centrum (CZ)

Rekonstrukce administrativní budovy OKD IMGE, Ostrava - Centrum. Kombinace rekonstrukce původních a instalace nových rozvodů tepla a chladu v nádstavbě objektu. Instalace technologie strojovny VZT.

(topení, novostavby, rekonstrukce)

Opava (CZ)

Objekt pobočky České Spořitelny a.s. v Opavě - úplná rekontstrukce rozvodů vody, kanalizace, plynu a topení. Projekt stížen pracemi v hystoricky cenném památkově chráněném objektu.

(vodoinstalace, topení, plynoinstalace, rekonstrukce)

Bohumín (CZ)

SOŠ a SOU Bohumín - rekonstrukce kotelny včetně původní již zastaralé a nyní již provozně nevyhovující technologie kotelny.

(topení, plynoinstalace, rekonstrukce)

Opava (CZ)

Slezská Univerzita v Opavě, objekt Na Rybníčku 2 - projekt úplé rekonstrukce vodoinstalací, topení a rozvodu plynu v celém objektu. Projekt byl stížen skutečností, že dodávané práce byly prováděny v památkově chráněném...

(vodoinstalace, topení, plynoinstalace, rekonstrukce)

Opava (CZ)

Rekonstrukce pavilonu H Slezské nemocnice v Opavě. Součástí zadání projektu je úplná rekonstrukce zdravotechniky, rozvodu pro technologii dialýzy a plynovodní přípojky objektu včetně regulační stanice.

(vodoinstalace, plynoinstalace, rekonstrukce)

rychlý kontakt:

605 261 589
podrobné kontaktní údaje najdete zde